Yukarı
Otomatik kapı, kepenk ve otopark gölgelendirme ürünleri ile hayatı kolaylaştırıyor

Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik kapı düz tip yana kayar kapılar (Label)
Elektronik kontrol ünitesi ve kapı hareketleri software yazılım sistemi ile desteklenerek çalışmaktadır. Mekanizma gürültüsüz ve sarsıntısız çalışacak şekilde tasarlanarak  imal edilmiştir.
İlk kurulum aşamasında verilen parametreler doğrultusunda sistem encoder ile hafızaya almakta ve değiştirilen parametreleri de hafızasına ekleyerek optimum çalışmayı sağlamaktadı r.(Açılma, kapanma, yavaşlama, limit switch, vs. ayarları gibi)
 
Akıllı Algılama Teknolojisi
Geçiş koridorlarına çok yakın noktalarda kiotomatik kapıların önlerinden geçiş yapan kişilere kapının açılmadığı konumdur. Bu pozisyonda kapı çok az açılarak tekrar kapanır. Direk radara doğru bir hareket olduğunda ise kapı tamamen açılır.
 
Akıllı Bekleme Özelliği
Kapıda yoğun insan trafiği var ise, kapı açılıp kapanma sürecine girdiğinde kapanmadan her sinyal alışında kapanma sürecini otomatik olarak arttırır ve her sinyalde daha fazla bekler. Bu durum trafik normale dönüp kapı tamamen kapandığında ortadan kalkar ve kapı normal ayarlarına geri döner.
 
 
Teleskopik Kapılar
Dar alanlarda max. geçiş genişliği sağlar. Duz kayar kapı sistemleriningerekligeçiş boşluğunuveremedinoktalarda teleskopikkapılar birbiri üzerine açılan kanatları ile max. geçiş açıklığıve fonksiyonel çözüm sağlarlar.
 
Ortak Özellikler
Sessiz Çalışma ÖzelligicSes Kesme Yasbk SistBmi )

Mekanizma sistemimizin yüksekliği 8 cm olup kanatlarınasıldığı mekanizma rayı üzerinde ki boşluğa polietilen malzemeden imal edilmiş Ozel biryatak sistemi oluşturulmuşve bununQzerinetekerlek formuna uyguntek parça alüminyum ray geçirilmiştir.Mevcut yatak uzerincteçalışan raysistemi kapınınçok sessiz çalışmasınısağlayıp, uzun yıllar sonunda rayda oluşabilecek aşınmalar sonucu (diğer otomatikkapılardaolduğugibi) komple mekanizmanındeğiştirlimesi yerine,sadece ray parçasının değiştirilebilmesine olanak sağlar. Bu sistem yüksek servis bedeli riskini minimuma duşürmekledir.

 

Dairesel Otomatik Kapılar
Dairesel kayar kapılar cephelerinizde sınırsız özgürlük sunar. İç bükey,dış bükey ve tam dairesel uygulamaları yapılabilmektedir.
 
Panik Çıkış Break Out Sistemi 
LABEL Break - Out (panik çıkış) sisteminde, normal yana kayar olarak çalışan otomatik kapı panik durumlarında kapıkanatlarına vurulmasıile birlikte (sabit ve hareketli kanatlara) kanatlar 90° dışarıya doğru açılarak dışarı çıkış içintam olarak boş biralan bırakır. Dolayısıileinsantahliyesinde büyük kolaylık sağlar.
 
 
Dijital Kapı Konum Seçme Sellektörü
Kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde, digital olarak tasarlanmış kapı kontrol sistemini seçebileceği,başkaları tarafından kullanılmayı engellemek için şifre ile kilitlenebilen, KAPI ARIZALARINI ışık ve sembol led'leri ile bildiren yapıda tasarlanmış bir elektronik kontrol cihazıdır.

Ayrıca kapının açılma ve kapanma hızlarını, duraklama mesafelerini, tüm potansiyometre ayarlarını, switch ayarlarını mekanizma kapağını açmadan yapma sistemine sahip HİGH-TECH bir teknolojiye sahiptir.

1.  İç ve dış radarın aktif hale getirilmesi (Kapıda çift taraflı trafik akışı)
2.  İç ve dış radarın iptal edilmesi (Kapıda tek taraflı trafik akışı)
3.  Radarların tamamen iptal edilmesi (Kapıda trafik akışına izin verilmemesi)
4.  Kapının tamamen açık bırakılabilmesi
5.  Kapının gece kilitlenebilmesi
6.  Eczane konumuna alabilme (Kapının 1O cm açılabilmesi konumu)
7.  Kış konumu (Kapının yarım açılabilme özelliği)
 
Mekanik Kapı Konum Seçme Sellektörü
Kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği şekilde,tasarlanmış kapı kontrol sellektörüdür.
1.  İç ve dış radarın aktif hale getirilmesi (Kapıda çift taraflı trafik akışı)
2.  İç ve dış radarın iptal edilmesi (Kapıda tek taraflı trafik akışı)
3.  Radarların tamamen iptal edilmesi (Kapıda trafik akışına izin verilmemesi)
4.  Kapının tamamen açık bırakılabilmesi
5.  Kapının gece kilitlenebilmesi.